Застосування технології Polifluid

Що таке Polifluid?

Новий метод порошкового фарбування, який дозволяє працювати з холодним іонізованим носієм, збагаченим азотом, при більш низькому тиску і при постійній температурі (10 ° C). Він має значні переваги з точки зору економії, продуктивності, якості та дбайливого ставлення до довкілля.

Принцип дії Polifluid

Технологія Polifluid замінює стиснене повітря в процесі порошкового фарбування на збагачений азот (90-92%), як в пістолетах-розпилювачах, так і в псевдозрідженому шарі.

У синтезі порошкоподібний продукт був оптимізований за допомогою нового носія з високою щільністю.

Носій складається з суміші газів, які є частиною стисненого повітря, але мають різну молекулярну частку.

Крім того, цей новий носій охолоджується і утримується під контролем при постійній температурі (10°C) незалежно від умов навколишнього середовища.

Усе це дозволяє уникнути основних незручностей в процесі порошкового фарбування і отримати значні переваги.

Чому саме носій збагачений азотом?

Азот є хімічним елементом з атомним номером 7. Молекулярний азот являє собою безбарвний інертний газ без запаху і смаку, що становить 78% обсягу земної атмосфери (він має найбільший відсоток вмісту в повітрі).

Азот є безводним, інертним газом і не має домішок (пил, масло, пари, хімічні забруднюючі речовини, вологість). Завдяки цим властивостям, забарвлення за допомогою носія, збагаченого азотом, дозволяє отримувати частинки порошку меншого розміру (відсутня агрегація через вологість).

Частинки порошку з азотом в якості носія швидше (13 м/с), ніж при стисненому повітрі (7 м/с). У зв'язку з цим, можна використовувати таку ж кількість порошку, але при більш низькому тиску.

Зацікавилися? Заповніть анкету-опитування та отримайте знижку
від 5 до 10%!

Переваги використання


Легкість у використанні та скорочення часу застосування

В результаті проведених нами тестів, клієнти отримали позитивні результати. Вони звернули увагу на незначний час, необхідний для нанесення порошку, і меншу кількість повторюваних дій при цьому.


Кращий розподіл порошкового покриття

Ефект «рамки» зменшений. Покриття має кращий розподіл по поверхні деталі. Відмінності в товщині шару знижуються до 80%.


Зменшення эфекту клітки Фарадея

З використанням Polifluid порошок краще покриває важкодоступні ділянки (внутрішні кути, глибоко розташовані деталі і т. д.). Після висушування легко візуалізується рівномірне і повне покриття деталей навіть в тіньових зонах.


Скорочення надлишкового перерозпилення у фарбувальній камері

Система Polifluid дозволяє розпилювати порошок більш рівномірно, (до 70%). Наслідком цього є скорочення надлишкового перерозпилення.


Підвищення продуктивності

Легкість нанесення призводить до можливості збільшення швидкості лінії. Крім того, поліпшення якості веде до меншої кількості відходів.


Скорочення технічного обслуговування

Технічне обслуговування зношуваних деталей, що підлягають використанню, також скорочується. Наприклад, сопла можуть служити вдвічі довше.

Polifluid - новий метод порошкового фарбування

Установка

Система Polifluid підходить для будь-якого типу ліній/обладнання порошкового фарбування.

Апарат підбирається по продуктивності в залежності від параметрів вже встановленого обладнання порошкового фарбування (обсягу споживаного носія).