Застосування технології Nitrothermspray

Автомобільна промисловість і авторемонт

Технологія Nitrothermspray успішно застосовується в автомобільній промисловості, починаючи від великих автовиробників, що використовують роботизовані лінії пофарбування; середніх виробництв, які забарвлюють фари, панелі, бампера і т. д. вручну або за допомогою автоматики; аж до малих фірм, які вручну фарбують невеликі деталі.

Авторемонтні майстерні були першими клієнтами для Nitrothermspray. Сьогодні вже більше 400 середніх автомайстерень використовують нашу систему. Всі клієнти підтверджують, що з Nitrothermspray вони можуть домогтися більш чистого і точного фарбування, зменшити час фарбування і висихання, а також досягти економії витрат фарби до 40%.

Деревообробна промисловість і металообробка

Азот є інертним безводним газом (точка конденсації нижче -40° C), що робить його чудовим інструментом для застосування в області фарбування дерев'яних поверхонь.

При використанні установки Nitrothermspray відсоток мікропухирців, що утворюються між покриттям і поверхнею, яка зафарбовується, скорочується в два рази, що робить її ідеальним інструментом також для нанесення клею.

Наша технологія підходить для всіх застосувань в сфері обробки і забарвлення металів. Ми встановили Nitrothermspray на різних виробництвах, починаючи з малих, які забарвлюють невеликі вироби, і закінчуючи підприємствами, які виконують забарвлення з/д вагонів, вантажівок а також літаків.

Зацікавилися? Заповніть анкету-опитування та отримайте знижку
від 5 до 10%!

Технологія

В системі Nitrothermspray традиційний носій фарбувальної суміші - очищене стиснене повітря - замінюється на азот (до 97,5%), завдяки чому фарбувальна суміш залишається чистою, сухою і вільною від забруднень.

Результатом є зниження втрат при розпиленні і до 30% економії фарби.

Ще однією перевагою використання азоту в якості носія є те, що він зменшує діаметр фарбувальної краплі і співвідношення обсягу фарби до площі нанесення покриття, забезпечує більш швидке випаровування з поверхні і більш якісну покриваність/розподіл фарби, що наноситься при розпиленні.

Крім того, при нагріванні азоту, в'язкість фарби зменшується, і, отже, знижується необхідність використання розчинників (до 50%).

З обладнанням NitrothermSpray можуть бути використані всі типи фарб, повітряних компресорів, фарбувальних пістолетів. Обладнання може бути легко встановлено на всіх типах існуючих систем фарбування і використовуватися в будь-яких умовах навколишнього середовища.

Установка